Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

İş Bankası, Dijital Tedarikçi Finansmanı Sistemini hayata geçirdi

Türkiye İş Bankası, dijitalleşmenin sağladığı hızlı ve etkin iş yapma imkanlarını, ticari hayatın gelişmesi, kolaylaştırılması için yeni ürün ve hizmetlere uyarlıyor ve müşterilerinin hizmetine sunmaya devam ediyor.
dijital tedarikçi

Türkiye İş Bankası’nın ticari hayatı kolaylaştıran son hizmetlerinden biri Dijital Tedarikçi Finansmanı uygulaması oldu. Uygulama ile tedarikçilerin faturaya dayalı vadeli alacaklarını kolay ve hızlı bir şekilde nakde çevrilerek, acil finansman ihtiyacının giderilmesi ile üretim ve hizmet faaliyetlerinin kesintisiz sürdürülmesi imkanı sağlanıyor.

“Dijital Tedarikçi Finansmanı Sistemi ticari hayatı kolaylaştırıyor”

dijital tedarikçi
İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, “Dijital Tedarikçi Finansmanı Sistemi, sahadan ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle, ticari hayatın en zorlayıcı ihtiyaçlarından birini kolaylaştırmak adına gerçekleştirdiğimiz dijitalleşme adımlarından biri oldu.” dedi.

Şimşek, şu bilgileri paylaştı; “Bu uygulama ile tedarikçi müşterilerimizin faturaya dayalı vadeli alacaklarını dijital ortamda iskonto ederek acil finansman ihtiyaçlarını  hızlı bir şekilde karşılıyor ve  işlerine daha fazla odaklanma imkanı sunuyoruz. Dijital Tedarikçi Finansmanı Sistemi, internet şubemiz üzerinden ulaşılan, kullanımı oldukça kolay bir platform. Bu platform ile fatura borçlusu firmalar da tedarikçilere olan ödemelerini kolayca takip edilebiliyor ve faturaların vadede sistemsel olarak ödenmesi ile zamandan tasarruf sağlıyorlar.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara