Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Hepsiburada “Hemen Al Sonra Öde” özelliğini kullanıma sundu

E-ticaret platformu Hepsiburada, kullanıcıların ödemeyi daha sonra yapmalarına olanak sağlayan bir ödeme yöntemi olan “Hemen Al Sonra Öde” özelliğini kullanıma sundu.
hemen al sonra öde

Hepsiburada, yeni ödeme yöntemi “Hemen Al Sonra Öde” özelliğini kullanıma sundu. Yeni özellikle beraber kullanıcılar aldıkları ürünün ödemesini bir ay sonra gerçekleştirme imkânına sahip oluyor. Yeni özellik, kullanıcılara alışveriş yapılan günden 1 ay sonra ödeme yapılabilme imkânı sağlıyor.

Online pazaryeri Hepsiburada, yeni ödeme yöntemi olan Hemen Al Sonra Öde özelliğini kullanıma sundu. Kullanıcıların ödemeyi daha sonra yapmalarına olanak sağlayan bir ödeme yöntemi olarak hizmet veren özellik, kullanıcılara alışveriş yapılan günden 1 ay sonra ödeme yapılabilme imkânı sağlıyor.

Hemen Al Sonra Öde sistemi neler sağlıyor?

Hemen Al Sonra Öde özelliği, hesabınızda para olmasa da sizin için belirlenen limit çerçevesinde alışveriş yapabilmenizi sağlıyor. Hem mobil hem de web sitesinde de çalışan yeni özelliği kullanmak için öncelikli gerekli bilgileri paylaşarak limitinizi öğrenmeniz gerekiyor. Kullanıcıların limitleri ise kişisel bilgiler, daha önce Hepsiburada’dan yapılan alışverişler ve Kredi Kayıt Bürosu’ndan (KKB) alınan bilgiler çerçevesinde otomatik olarak belirleniyor.

Yeni ödeme sistemi; altın, takı, mücevher ve dijital ürün kategorilerinde kullanılamıyor. Yeni özelliğin alışveriş başına işlem ücreti ise 5 TL olarak açıklandı. Yani sunulan 1 aylık süreç için kullanıcılardan 5 TL işlem ücreti alınıyor. Söz konusu ödeme sistemi Halkbank ve Ziraat Bankası banka kartları ile de kullanılamıyor.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara