worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

WORLDEF ISTANBUL’un açılış resepsiyonu Çırağan Sarayı’nda yapıldı!

WORLDEF ISTANBUL 2024, 6 Haziran 2024 Perşembe günü kapılarını açıyor. Etkinlik öncesi Çırağan Sarayı’nda açılış resepsiyonu düzenlendi. Resepsiyona, seçkin davetliler katıldı.

worldef istanbul

Bölgenin en büyük e-ticaret fuarı WORLDEF ISTANBUL kapsamında, Çırağan Sarayı’nda VIP resepsiyon düzenlendi. WORLDEF Başkanı Ömer Nart’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen VIP resepsiyona; Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürü Adem Başar, Dubai CommerCity Kıdemli Direktörü Arjun Sarkar, Aras Kargo Satış Genel Müdür Yardımcısı Erdem Özdemir, Sürat Kargo Genel Müdürü Cem Oğuz ve ikas İş Geliştirme Müdürü Umut Akgül ile birlikte seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

WORLDEF ISTANBUL 2024 PROGRAMI İÇİN TIKLAYIN!

“Dünyanın sayılı e-ticaret etkinliklerine ev sahipliği yapabilecek operasyonel güce ulaştık”

Resepsiyonda açılış konuşması yapan WORLDEF Başkanı Ömer Nart, WORLDEF’in global vizyonundan bahsetti. Ömer Nart, “Bana çok sık şu soruluyor; WORLDEF nedir? Bunu kısa şöyle izah etmek istiyorum: Hepinizden ricam şu, lütfen sağınıza, solunuza ve arkanıza dönün. Tanımadığınız ilk kişiye ‘merhaba’ deyin. İşte WORLDEF budur!” ifadelerini kullandı.

“WORLDEF, global e-ticaret platformu olarak konumunu her geçen gün güçlendiriyor.” diyen Nart, “Bugün dünyanın sayılı e-ticaret etkinliklerine ev sahipliği yapabilecek operasyonel güce ulaştık. Aralık ayında Körfez bölgesinde e-ticaret fırsatlarına odaklanan çok büyük bir etkinliğe imza atıyoruz. Bu etkinlikte ana stratejik ortağımız Dubai CommerCity’e çok teşekkür ediyoruz. WORLDEF FRANKFURT için de görüşmelerimiz devam ediyor. Önümüzdeki yıl mayıs ayında WORLDEF ISTANBUL 2025 hazırlıklarına bugünden başlattık. Yine Yenikapı’da global e-ticaret ekosistemini buluşturacağız.” sözlerini kaydetti.

“WORLDEF, global e-ticaret ekosisteminin referans alabileceği buluşma noktası haline geliyor”

Ömer Nart, şöyle devam etti: “Dünyada startup ekosistemini ve tüketici elektroniğini temsil eden büyük etkinlikler var. Ancak 8 trilyon dolarlık hacme ulaşan global e-ticaret ekosistemini temsil eden büyük bir etkinlik yok. WORLDEF, global e-ticaret pazarını temsil eden en büyük etkinlik olma vizyonu ile yoluna devam ediyor. Yani WORLDEF, global e-ticaret ekosisteminin referans alabileceği buluşma noktası haline geliyor. Önümüzdeki yıllarda bu kürsülerde çok farklı bir WORLDEF konuşuyor olacağız.”

worldef istanbul

Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürü Sayın Adem Başar ise, bakanlığın e-ticaret ekosistemine yönelik çalışmalarından bahsederek, Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi’nin (ETBİS) önemini anlattı. Geçtiğimiz günlerde açıklanan “Türkiye’de E-Ticaret Görünümü – 2023” raporuna da değinen Başar, Türkiye’de e-ticaret hacminin gelişimine dikkat çekti.

Resepsiyonda Dubai CommerCity’in Kıdemli Direktörü Sayın Arjun Sarkar, Aras Kargo Satış Genel Müdür Yardımcısı Sayın Erdem Özdemir, Sürat Kargo Genel Müdürü Sayın Cem Oğuz ve ikas İş Geliştirme Müdürü Umut Akgül de kısa selamlama konuşması yaptı.

WORLDEF ISTANBUL’a 40 ülkeden 20 binden fazla ziyaretçi bekleniyor!

WORLDEF ISTANBUL’da e-ticaretin geleceği enine boyuna ele alınacak. 6-7-8 Haziran 2024 tarihleri arasında Yenikapı Etkinlik Alanında düzenlenecek etkinlikte, e-ticaret özelinde önemli iş birliklerine imza atılacak. Etkinlik, e-ticaretin geleceğine ve perakende teknolojilerine odaklanıyor. E-ticaret için büyük bir sinerji oluşturacak etkinlikte 40 ülkeden 20 binden fazla ziyaretçi bekleniyor.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

worldef istanbul 2024
Haberler

WORLDEF ISTANBUL 2024 sona erdi!

WORLDEF ISTANBUL 2024, İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda 3 gün boyunca global e-ticaret ekosistemini ağırladı. Etkinlikte 20 binden fazla ziyaretçi yer aldı.

Days
Hours
Minutes
Seconds