Vision Talks, Sefamerve’yi ağırladı

WORLDEF bünyesindeki ECOM LEADERS CLUB (ELC) tarafından düzenlenen Vision Talks, Sefamerve CEO’su Mehmet Metin Okur’u ağırladı. ELC üyelerine özel etkinlikte Okur, ekosistemdeki tecrübelerini e-ticaret liderleri ile paylaştı. Vision Talks, ünlü iş insanlarının tecrübelerini paylaştığı kapalı devre bir toplantı olarak organize ediliyor.

ELC’nin öncülüğünde, Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ve Fortune Türkiye medya partnerliği ile düzenlenen Vision Talks’ın ikincisi, Shangri-La Bosphorus Hotel’de düzenlendi. Etkinliğe; WORLDEF Başkanı Ömer Nart, WORLDEF Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. İbrahim Kırcova ve WORLDEF Akademik Kurul Genel Sekreteri, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Yılmaz Pekmezcan da katıldı. Etkinliğin moderatörlüğünü Joker E-Ticaret Müdürü Mehmet Türkel yaptı.

Vision Talks, Sefamerve CEO’su Mehmet Metin Okur’u ağırladı.
Programın moderatörlüğünü Joker E-Ticaret Müdürü Mehmet Türkel yaptı.

İkinci Vision Talks’un konuğu Sefamerve CEO’su Metin Okur oldu

İkinci Vision Talks’un ekim ayı konuğu Sefamerve CEO’su Mehmet Metin Okur oldu. Sefamerve CEO’su, ELC üyesi e-ticaret liderleri ile ekosistemdeki deneyimlerini paylaştı. Markanın moda sektöründeki yerini anlatan iş insanı Okur, sektörün geleceği hakkında öngörülerde de bulundu. Okur, bazı tavsiyelerde bulunduğu farklı e-ticaret sitelerinin yöneticilerinin sorularını da cevapladı. Vision Talks’ta güncel ekonomik gelişmeler hakkında değerlendirmeler de yapıldı.

Programın sonunda WORLDEF Başkanı Ömer Nart, Sefamerve CEO’su Okur’a ve moderatör Türkel’e plaket takdim etti.

Ömer Nart, Metin Okur’a plaket takdim etti.
Ömer Nart, Mehmet Türkel’e plaket takdim etti.

Vision Talks, E-ticaret yöneticilerine vizyon sağlıyor

ECOM LEADERS CLUB’ın Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ve Fortune Türkiye medya partnerliği ile organize edilen Vision Talks etkinlikleri, Türkiye’den ve dünyadan, başarısını kanıtlamış ünlü iş insanlarının konuşmacı olarak katıldığı özel bir sohbet toplantısı olarak kurgulandı. Bu toplantılarda iş insanları, tecrübelerini, başarı hikayelerini ve sektördeki gelişmeleri paylaşıyor. Her ay 1 kez düzenlenecek olan Vision Talks’ta ünlü iş insanları ELC üyelerine sektör hakkında gelecek vizyonu sunuyor.  Vision Talks ile katılımcıların tecrübeli iş insanları ile etkileşim kurması, beyin fırtınası yapılması ve sektörün sorunlarının tartışılması amaçlanıyor. Bu sayede katılımcılara sektörlerinde yeni bir vizyon geliştirmeleri için yol haritası sunuluyor.

ELC, saygın ve prestijli kurumların e-ticaret ve e-ihracat yöneticilerini bir araya getiriyor. C-level yöneticiler ile gerçekleştirilen kapalı devre etkinliklerde; iş geliştirme, değerli öngörüler kazanma, sektör ve ülke raporlarına ulaşma, networking yapma ve takvimlendirilmiş toplantılar yapma gibi imkanları sunuluyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?