Paylaş

Multinet ve Minted Türkiye anlaştı! Yeni kampanyalar kapıda

[rt_reading_time postfix="Dakika" postfix_singular="Dakika"]
Multinet Up ve Minted Türkiye, altın ve gümüş alımlarında iş birliği yapacaklarını duyurdu. Multinet Up, İngiltere merkezli finansal teknolojiler şirketi Minted Türkiye ile ortaklık kurarak kullanıcılarına avantajlı kampanya ve indirim fırsatları sunmayı hedefliyor.

Bu iş birliğiyle birlikte Multinet Up, Minted Türkiye ile ortaklaşa geliştirdiği yeni kampanyalarla kullanıcılarına daha fazla avantaj sunacak. MultiNet yemek kartı kullanıcıları, altın, gümüş ve ziynet alımlarında yüzde 1,5 indirimden, altın ve gümüş birikim hesaplarında ise yüzde 0,50 indirimden faydalanabilecekler. Bu indirimler, Minted Türkiye’nin mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan altın ve gümüş alımlarıyla birlikte, fiziksel gram ve külçe altın-gümüş, ziynet eşyaları ve diğer tüm ürünlerde geçerli olacak.

Kampanya hazirana kadar devam edecek

Kampanya, 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek ve MultiNet kullanıcıları, Minted Türkiye’nin mobil uygulaması ve e-ticaret web sitesi üzerinden avantajlı fiyatlarla ziynet alımı yapabilecekler. Bu iş birliği sayesinde kullanıcılar, değerli metallerle ilgili birikim yaparken indirimli fiyatlarla alışveriş yapma imkanına sahip olacaklar.

Multinet Up ve Minted Türkiye’nin ortaklığı, kullanıcılara daha geniş seçenekler ve avantajlar sunarak finansal hizmetler alanında yenilikçi çözümler sunma hedeflerini destekliyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara