Paylaş

Getir, Takeaway ile ortaklık kurdu

Getir
Hollanda merkezli yemek dağıtım şirketi Just Eat Takeaway, Getir ile Avrupa’da ortaklık kurduğunu duyurdu.
Takip Et

Getir’in Avrupa ve ABD’ ye açılmasından sonra, yurtdışı faaliyetleri ve yeni ortaklıklar kurma faaliyetleri çeşitlenmeye devam ediyor. Getir ile Just Eat Takeaway.com arasında ortaklık kurulduğu açıklandı.

Getir ürünleri Takeaway platformunda listelenecek

Ortaklık kapsamında nasıl bir hizmet sunacaklarının açıklandığı duyuruda, ortaklık ile Getir’in tüm ürün portföyünün Just Eat Takeaway.com’un pazaryerine entegre edileceği ve siparişlerin Getir kuryeleri tarafından doğrudan teslim edileceği şeklinde belirtildi.

Ortaklığın, müşterilerin Lieferando’nun uygulaması ve web sitesi aracılığıyla tüm Getir mağazalarından çevrimiçi olarak satın alabileceği yaklaşık 2.000 ürünle önümüzdeki hafta Almanya’da başlayacağı açıklandı.

Amsterdam merkezli Just Eat Takeaway.com, Avrupa’nın en büyük yemek siparişi ve teslimat şirketi olarak, İstanbul merkezli Getir de bir saat içinde küçük bir süpermarket ürünü seçkisi sunan özel çevrimiçi market şirketlerinin en büyüğü olarak lanse edildi. Avrupa’ da hızlı teslimat konusunda güçlerini birleştiren Getir ve Just Eat Takeaway.com’ un ortaklık duyurusu ilgi gördü.

“Getir ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz”

Just Eat Takeaway.com’un geçici COO’su Andrew Kenny şunları söyledi:

“Just Eat Takeaway.com’un market ürünleri giderek güçleniyor ve bu heyecan verici yeni ortaklık, bunu daha da genişletme taahhüdümüzü gösteriyor. Avrupa’nın en bilinen gıda dağıtım pazaryerlerinden olarak, müşterilerimiz, yerel paket servisi veya favori restoran markalarından, lezzetli yemeklerden, erzak dolaplarında temel ihtiyaç maddelerini ve taze yiyecekleri stoklamaya kadar her şeye erişebilir. Avrupa’daki müşterilerimize daha fazla seçenek ve kolaylık sağlamak için Getir ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.”

“İki markanın işbirliği mutlak bir kazançtır”

Getir Bölge Genel Müdürü Turancan Salur ise “Ultra hızlı market teslimatının öncüsü olarak, Just Eat Takeaway.com’u, Avrupa’daki mükemmel pazar konumlandırmasıyla güçlü bir ortak olarak bulduk. İki güçlü uluslararası markanın işbirliği mutlak bir kazançtır. Her iki taraf içinde kazan-kazan durumu. Just Eat Takeaway.com müşterileri, daha geniş bir market ve hazır ürün yelpazesi arasından seçim yapabilir. Aynı zamanda Getir, geniş tüketici tabanına erişmenin faydasını görecek ve Avrupa çapında büyümeye devam edecektir.” dedi.

Ortaklığın önümüzdeki haftalarda İngiltere, İspanya, İtalya ve Fransa da dahil olmak üzere diğer Avrupa pazarlarında yaygınlaştırılacağı belirtildi.

Paylaş
Mukaddes Oduncular
Mukaddes Oduncular
İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara