Kalan Bilet Sayısı: 0
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Giriş Bileti

490 TL

WORLD ECOMMERCE FORUM, sektör liderlerinin sektörünüzdeki en son trendler hakkında sunumlarını içerecek ve size değerli bilgiler sağlayacaktır. Ana konuşmacılarımız, deneyim ve bilgileriyle size ilham verecek ve işinizi geliştirmek için yeni bakış açıları sunacak. Uzman konuşmacıların yer aldığı 10 aşama ile sektörünüzle ilgili çeşitli konularda yeni bakış açıları kazanacaksınız. Tüm sunumlara, keynote’lara ve aşamalara katılarak sektörünüzdeki en son gelişmelerden haberdar olacak ve gelişen trendleri yakından takip edebileceksiniz.

İşletmeler arası (B2B) eşleştirmeyi etkinleştirmek ve iş toplantılarını kolaylaştırmak için WORLDEF’in yapay zeka destekli DealMaker uygulamasını kullanan bir etkinlik sunuyoruz. Bu etkinlik, iş dünyasında işbirliği yapmak isteyen firmaları bir araya getirerek, tanışma ve iş yapma potansiyellerini artırma fırsatı sunmayı amaçlıyor.

Etkinliğimize katılmak isteyen yabancı katılımcılara dil desteği vererek etkinliğin daha verimli ve başarılı geçmesine yardımcı oluyoruz. B2B görüşmelerde çeviri hizmeti sunarak yabancı katılımcıların ana dillerinde etkin iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Days
Hours
Minutes
Seconds
Open chat
Scan the code
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?