E-İhracat web seminerleri World E-Commerce Forum’un Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi yapma vizyonuna katkı sağlamak amacıyla organize ettiği online seminerlerdir.

Web Seminerleri, internet üzerinden gerçekleştirilen ve katılımcıların mekan yada zamandan bağımsız olarak katılım gösterebildikleri online E-İhracat toplantı veya seminerlerden oluşmaktadır. Her hafta çarşamba akşamı saat 21.00'da, World E-Commerce Forum Eğitim Koordinatörü Orxan Isayev'in moderatörlüğünde e-ticaret, E-İhracat ekosisteminde sektörün nabızını tutan uzmanlarla gerçekleştirilmektedir. Ücretsiz olarak düzenlediğimiz web seminerler ile E-İhracat farkındalığı oluşturmak için E-İhracat ile ilgili her konuda katılımcılarımıza kaliteli, online bir eğitime davet ediyoruz.

Bu haftaki konuğumuz Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret yazılımına sahip olan Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş.,’nden Eğitim Yöneticisi Erhan Dönmez. E-İhracat yaparken satıcıların global pazarlarda sorunsuz satış yapabilmeleri ve ödeme alabilmeleri konusunda tüm detayları ve çok değerli bilgileri bizlerle paylaşacaklar.