E-ticarette okul hareketliliği

e-ticaret
Online alışverişin kısa sürede ürünlerin zahmetsizce bulunması ve zamandan tasarruf sağlanması sebebiyle tercih edilmesi, yeni eğitim öğretim yılında e-ticaret platformlarında önemli bir hareketlilik yaşanmasını sağladı.

İçindekiler

e-ticaret
BKM Kitap Yönetim Kurulu Başkanı Kutbettin Bingölbali

Okulların açılmasıyla beraber kırtasiyeden tekstile kadar birçok kategoride satışlar hızlanmış durumda. Pek çok platform bu döneme özel kampanyalarla tüketicilerin karşısına çıkıyor. Worldef.net’e değerlendirmelerde bulunan BKM Kitap Yönetim Kurulu Başkanı Kutbettin Bingölbali, okulların açılmasıyla beraber çeşitli kategorilerdeki birçok ürünün satışının arttığını söyledi.

“Farklı e-ticaret kategorilerinde birçok ürünün satışı arttı”

Sadece kırtasiye değil, farklı birçok e-ticaret kategorisinde de hareketlilik yaşandığını ifade eden Bingölbali, “E-ticaret platformlarında hazırlık kitaplarına ve kırtasiye ürünlerine olan ilgi arttı. Biz de tüketicinin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerde çeşitli indirimler ve bu indirimlere ek birçok kampanya başlattık” dedi.

Kampanya sürecinde tüketicilerin ihtiyaçlarına odaklandıklarını ve bunun da güzel bir geri dönüşe neden olduğunu aktaran Bingölbali, “Tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan her kampanya gibi bu kampanyalar sayesinde de farklı kategorilerdeki birçok ürünün satışı arttı” diye konuştu.

“Tüketiciler uzun ömürlü ürünlere yönelmeliler”

Bu dönemde online platformlardan alışveriş yapan tüketicilerin dikkat etmesi gereken noktalara da değinen Bingölbali, “Tüketiciler okul alışverişi yaparken çocukların sağlığını riske atmayacak, ihtiyaçlarını karşılayacak, ayrıca çevreye zarar vermeyen uzun ömürlü ürünlere yönelmeliler” ifadelerini kullandı.

Uzun ömürlü ürünlerin tercih edilmesinin hem çocukların sağlığı hem de çevreye verilmesi muhtemel zararın en aza indirilmesi için çok önemli olduğunu hatırlatan Bingölbali, “Bu sayede çocukların sağlığını güvence altına almak, ekonomik açıdan kazançlı çıkmak ve tüketimin doğaya vereceği zararları aza indirmek mümkün. Tüm öğrencilerimizin sağlıkla mutlulukla sürdürecekleri bir eğitim yılı diliyorum” şeklinde konuştu.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara