Paylaş

Yurt dışından getirilen ürünlere ilgi arttı

< 1 Dakika
yurt dışı
Yüksek enflasyonla birlikte markaların Türkiye fiyatları tavan yaptı. Ürünlerin Türkiye fiyatı ile yurt dışı fiyatı arasındaki fark yurt dışından gelen ürünlere ilgiyi artırdı.

Enflasyonun artmasıyla, markaların yurt dışı fiyatları ile Türkiye’deki fiyatlar arasında ciddi farklar oluşmaya başladı. Yurt dışından gelen ürünlere ilgi arttı.

Tüketicilerin satın alma kararını etkileyen en önemli faktörlerin başında fiyatın ve kalite geliyor. Pazardaki ürün çeşitliliğinin tüketicilerin marka seçimini zorlaştırdığı günümüzde, tanınmış ve güvenilir markaların ürünlerine ilgi artarken, tüketiciler bu ürünleri uygun fiyata alabilecekleri alternatifleri araştırıyor.

Dünyaca ünlü markalar, avantajlı fiyatlar

17 yıldır üyelerinin ABD’den sipariş ettiği ürünleri 3-4 iş günü içerisinde Türkiye adreslerine ulaştıran Amerikadaniste.com Genel Müdürü Enes Güren “En çok satın alma yapılan ürün kategorilerini ayakkabı, çanta ve saat oluşturmakta. En çok alışveriş yapılan web sitelerine baktığımızda ise Amazon ve Ebay gibi her ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz pazaryerleri öne çıkıyor. En çok satılan markalar UGG, Columbia, Lululemon, Alo Yoga, Uniqlo gibi giyim markaları iken, Pottery Barn, Walmart, Target gibi markalardan ev kategorisinde alışverişler yapılıyor. Üyelerimizin  Amerikadaniste’yi tercih etmelerindeki ana sebep, dünyaca ünlü markalara avantajlı fiyatlarla ulaşabilmenin yanı sıra, istedikleri ürüne Amerikadaniste aracılığı ile çok hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri. Türkiye’de satılan ürünlerin fiyatı ile ABD’den satılan  dünyaca ünlü markaların fiyatlarının aynı değerlerde olması” dedi. 

Yurt dışından Türkiye’deki adreslere

Amerikadaniste, satın alınan ürünlerin lojistik ve gümrük operasyonlarını üyeleri için takip ederek kolay ve güvenli bir alışveriş alternatifi sunuyor. Üyelerin Amerika’dan verdiği siparişler Amerikadaniste’nin New Jersey’de bulunan lojistik merkezine geliyor ve buradan üyelerin Türkiye adreslerine gönderiliyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara