worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

Yango Deli Tech ile PtteM online market için iş birliği yaptı

Yango Deli Tech

Fiziksel hizmet veren perakendecilerin e-ticarete geçiş süreci için teknolojik altyapılar sunan Yango Deli Tech, PtteM’in online market özelliği için iş birliği yaptı.

E/Q-ticaret alanında uzman olan ve tescilli teknolojiler sunan global teknoloji şirketi Yango Deli Tech, online market pilot projesinin lansmanı için PtteM ile iş birliği yaptığını duyurdu. Yango Deli Tech, PtteM’in online market hizmetine teknolojik altyapı sağlayacak.

Yango, yalnızca fiziksel mağazalarla hizmet veren mağazaların online ticarete geçiş süreci için geniş kapsamlı araçlar ve envanter yönetimini iyileştiren çözümler sunuyor. 

Proje ilk olarak Ankara’da başlayacak 

Yango Deli Tech’in uçtan uca teknoloji yığını; ticaret, teslimat, müşteri deneyimi ve analitiği için çeşitli çözümler içeriyor. Şirketin sunduğu çözümler, perakendecilerin malları zamanında ve eksiksiz teslim etmesini sağlayarak karlılığın ve genel verimliliğin artmasını sağlıyor. E-ticaret için teknolojik altyapı sunan şirket, PtteM’in online market sektörüne doğru genişlemesini sağlayacak olan teknoloji yığınının entegrasyonunu yapacak. Proje ilk olarak Ankara’da bulunan 3 posta noktasında başlayacak. Projenin nihai hedefi olarak önümüzdeki yıllarda ülke çapında 1.000’den fazla mağazayı kapsamayı amaçlıyor.

Şubelerin daha verimli kullanılması konusunda fikir sunacak 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Hakan Çevikoğlu, “Bu pilot proje, önümüzdeki dönemde yoğunluğu azalacak olan PTT şubelerinin daha verimli kullanılması konusunda bize iyi bir fikir sunacak. Şirket olarak, yeni teknoloji çözümleriyle değişen pazarın yarattığı zorlukların üstesinden gelebileceğimizden, yeni fırsatlar yakalayacağımızdan ve yeni gelir akışları yaratacağımızdan son derece eminiz.” dedi.

Yango Deli Tech CEO’su: Olağanüstü bir fırsat

Yango Deli Tech CEO’su Max Avtukhov ise, “PtteM’in bizimle bir ortaklık sürecine girmesinden çok memnunuz. Türkiye’de e-market pazarının gelişimi konusunda büyük bir potansiyel görüyoruz. Tahminlerimize göre, pazar hacmi 2024 yılına kadar 4 milyar doları aşacak. En ileri teknolojiyi kullanarak ve halihazırda kurulu altyapıyı güncelleyerek çok büyük bir müşteri tabanına hizmet verebiliriz ve bu pazarı yakalamak için olağanüstü bir fırsat.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

eczane
Markalar

Amazon, ilk fiziksel eczanesini Milano’da açacak

Amazon, 2024 yılının ikinci çeyreğinde ilk eczanesini Milano’da açacak. Eczane, Milano’nun merkezinde yer alacak ve çok çeşitli güzellik ve kişisel bakım ürünleri sunacak. Ayrıca, Amazon’un