Paylaş

Vision Talks’ta “Pazaryeri Alışverişlerinde Lojistik ve Teslimat Süreçleri” ele alınacak

[rt_reading_time postfix="Dakika" postfix_singular="Dakika"]
vision talks
WORLDEF tarafından Akbank ana sponsorluğu ile düzenlenen Vision Talks, e-ticaret ekosistemine katkı sunmaya devam ediyor. Ekosistemin önde gelen aktörleri, Sadem Pehlivan’ın moderatörlüğünü üstleneceği “Pazaryeri Alışverişlerinde Lojistik ve Teslimat Süreçleri” konulu Vision Talks’ta bir araya gelecek.
vision talks

WORLDEF tarafından düzenlenen Vision Talks, e-ticaret ekosisteminin paydaşlarını Akbank ana sponsorluğu ile ağırlamaya devam ediyor. E-Star (Yıldız Holding) Genel Müdürü Sadem Pehlivan’ın moderatörlüğünde, 28 Temmuz Perşembe günü, saat 21:00’da gerçekleşecek olan etkinlikte “Pazaryeri Alışverişlerinde Lojistik ve Teslimat Süreçleri” konuşulacak.

Online alışverişlerde yaşanan artış lojistik ve teslimat süreçlerini nasıl etkiliyor?

Pandemi sonrası dönemde büyük bir büyüme ivmesi yakalayan e-ticaret, girilen yeni normal dönemde büyüme ivmesini sürdürüyor. Peki, değişen tüketim alışkanlıkları ile beraber online alışverişlerde yaşanan artış lojistik ve teslimat süreçlerini nasıl etkiliyor?  Pazaryeri alışverişlerinde lojistik ve teslimat süreçleri nasıl ilerliyor?

Ekosistemin önde gelen aktörleri “Pazaryeri Alışverişlerinde Lojistik ve Teslimat Süreçleri”ni Vision Talks’ta masaya yatıracak. Online ortamda Sadem Pehlivan moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinlikte; Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol, Hepsiburada Operasyon Grup Başkanı Mehmethan Yallagöz ve Trendyol Express Genel Müdürü Ömür Batu Şengül deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Vision Talks, e-ticaret liderlerini bir araya getiriyor

WORLDEF tarafından Akbank ana sponsorluğu ile organize edilen Vision Talks etkinlikleri, e-ticaret ekosisteminin liderlerini sektörel konu başları altında bir araya getiriyor. Etkinlikte e-ticaret ekosisteminin önemli aktörleri, tecrübelerini, başarı hikayelerini ve sektördeki gelişmeleri paylaşıyor.

Etkinlikte ekosistemin önde gelen oyuncuları katılımcılara sektör hakkında gelecek vizyonu sunuyor.  Etkinlik ile katılımcıların tecrübeli iş insanları ile etkileşim kurması, beyin fırtınası yapılması ve sektörün sorunlarının tartışılması amaçlanıyor. Bu sayede katılımcılara sektörlerinde yeni bir vizyon geliştirmeleri için yol haritası sunuluyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara