worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

Türkiye’nin ilk ve tek e-ticaret dergisi D&R’larda

E-TİCARET Dergisi

Türkiye’nin ilk ve tek e-ticaret dergisi WORLDEF E-Ticaret 2023 yılı itibariyle D&R ve kitabevlerinden satışa sunuldu. 2021 yılından bu yana sektörün nabzını tutan, bilgilendirici, iyi araştırılmış ve heyecan verici yazılarıyla ekosisteme ışık tutan WORLDEF E-TİCARET dergisi, 22. sayısı itibariyle tüm Türkiye’nin ulaşabileceği bir formatla yayın hayatına devam edecek.

Dergiye D&R mağazalarının yanı sıra BKM Kitabevi, Penguen Kitabevi, Nezih Kitabevi, Remzi Kitapevi gibi noktalardan da ulaşılabiliyor.

Dergi, e-ticaret ve e-ihracat yapan ya da yapmak isteyen firma ve kişilere ekosistem hakkında dikkat çeken içerikler sunmayı amaçlıyor. Ekosistemin aktörlerine ve takipçilerine vizyon katmayı hedefleyen dergi, WORLDEF editörleri ve yazarları tarafından hazırlanıyor.

“D&R mağazalarında yer alan e-ticaret odaklı ilk dergi”

WORLDEF Genel Müdür Yardımcısı Serkan Çakır, WORLDEF’in e-ticaret ve e-ihracat odaklı yayınları ile ekosistemin nabzını tuttuğunu belirterek, “WORLDEF E-TİCARET dergimiz, Şubat 2021 tarihinden bu yana ekosistemin ihtiyacı olan yayıncılıkta bir ilktir. Bu anlamda e-ticaret haberciliğinin öncüsüdür. Dergimizin sayfalarını e-ticaret ile yolu kesişen herkese açıyoruz. E-ticaret ve e-ihracat ile ilgili sözü olanlar dergimiz aracılığı ile sesini duyurabilir. WORLDEF E-Ticaret’te; e-ticaret ekosisteminden haberler, köşe yazıları, röportajlar, akademik analizler, raporlar ve daha fazlası var. E-ticaret haberciliğinde deneyimi olan bir ekibimiz var. Dergimiz, yayınları ile ekosisteme önemli bir katkı sunuyor ve değer katıyor” dedi.

Serkan Çakır, “WORLDEF E-Ticaret, Ocak 2023’te yayımlanan 22. sayıdan itibaren D&R raflarında da yerini aldı. Böylece WORLDEF E-Ticaret, D&R mağazalarında yer alan e-ticaret odaklı ilk dergi oldu. Bu bizim için çok anlamlı. Okuyan ve dinleyen bir toplumunun oluşmasında önemli bir katkısı olan D&R ile iş birliğinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Değerli katkıları için D&R yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” sözlerini kaydetti.

Derginin 22. sayısının kapağında Sürat Kargo Genel Müdürü Cem Oğuz yer alıyor. Oğuz, hizmet ve e-ticaret vizyonunu E-TİCARET okurları için anlatıyor. Dergide ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr İbrahim Kırcova E-TİCARET için ‘Müşteri Deneyimi nedir?’ başlığını ayrıntılarıyla ele alıyor.

E-TİCARET Dergisi

Dergide neler var?

WORLDEF E-Ticaretin 2023’teki ilk sayısında büyük ve küçük şirketlerin operasyonel modelleri hakkında bilgi alırken, başarı öyküleri de ilham oluşturuyor.
Yine ekosistemde kendini kanıtlamış pek çok markanın cesaretiyle gelen başarısından, başarılı bir e-ticaretin arkasında yatan nedenler ve stratejik yollar da dergide yer alıyor. Öte yandan Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği olarak 10. kez kapılarını açacak olan WORLD ECOMMERCE FORUM’a dair ilk detaylar da okuyuculara sunuluyor.

Dergide ayrıca okurlar,

-ECOM LEADERS CLUB’a kardeş geldi: SNG ECOMMERCE CLUB
-E-ticaret satışları artırmanın stratejik yolu
-Liderlerin 2023 öngörüleri
-ETS’den satış ile nasıl başarılı olunur?
-Alışverişte yeni akım: Canlı yayından satış
-E-ticaret’te fark yaratan kadın girişimciler
konularını da bulabilecek.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

shipentegra
Markalar

ShipEntegra’ya “yurt dışı lojistik entegrasyon” ödülü

Şikayetvar tarafından bu yıl 9.’su düzenlenen “A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence)” Ödülleri kapsamında, sınır ötesi e-ticaret lojistiği markası ShipEntegra, “Yurt Dışı Lojistik Entegrasyon” kategorisinde