ShopiVerse artık Shopify App Store’da

ShopiVerse
Yurt dışı pazaryeri ve fulfillment entegratörü ShopiVerse, dünyanın en çok kullanılan popüler e-ticaret platformlarından Shopify App Store’daki yerini aldı.

Son zamanlarda adını hızla duyuran ShopiVerse, sektörde e-ihracat konusundaki hizmetleri ve uzmanlığı ile dikkat çekmeye devam ederken, yeni adımlar da atıyor. ShopiVerse bu kapsamda Kanada merkezli e-ticaret platformu Shopify App Store’dan indirilebilecek.

‘Shopify kullancıları yurt dışı pazarlarına daha rahat açılabilecek’

ShopiVerse’ten yapılan açıklamaya göre, Shopify kullanıcıları artık yurt dışı pazarlarına daha rahat ve hızlı bir şekilde ShopiVerse sayesinde açılabilecek. Shopify kullanıcıları, mağazaları ile pazaryeri entegrasyonu, depo entegrasyonu, lojisitik entegrasyonu ve kargo entegrasyonlarını tek panelden yönetebilecekleri ShopiVerse’e Shopify App Store’dan ulaşabilecek.

Shopiverse Satış & Operasyon & İş Ortaklıkları Direktörü Sedat Ateş, attıkları adım için “ShopiVerse hedefleri her zaman global düzeyde olan bir firma. Büyük ölçekli hedeflerimizi gerçekleştirmek için uluslararası arenada gerekli olacak her türlü altyapı ve iş birlikleri ile kullanıcılarımıza ihtiyaç duyacakları kolaylıkları sağlamak birincil önceliğimiz. Shopify dünyada birçok satıcının kullandığı, geniş bir satıcı ağına hitap eden verimli bir altyapı.  İlerleyen günlerde yeni gelişmeler ile iş ortaklarımıza birçok avantaj ve kolaylık sağlayacak iş birliklerimizi duyurmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ShopiVerse hakkında

ShopiVerse, çeşitli operasyonel entegrasyonların yanı sıra global pazaryerleri entegrasyonlarına sahip ve arka tarafta 50’den fazla yurt dışı e-ticaret depolarına entegre olmuştur. Ayrıca tek panelden birden fazla ülkede birden fazla depoyu yönetebildiğiniz uluslararası e-ticaret Fulfillment Marketplace girişimidir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?