worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

MediaMarkt Türkiye Pazarlama, E-ticaret ve Kurumsal İletişim Direktörü Tolga Ünvan oldu

MediaMarkt

Şirketten yapılan açıklamaya göre, MediaMarkt‘ın Türkiye organizasyonun yönetim şemasında yeni düzenlemeler yapıldı.

Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü departmanının sorumluluğu, şirketin Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar’a devredildi.

Yeni yönetim şeması değişiklikleri kapsamında geçen haftalarda şirketin Benelüks bölgesine atanan Çağanur Atay Uçtu’dan boşalan Pazarlama, E-ticaret ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü koltuğuna Tolga Ünvan getirildi.

Tolga Ünvan kimdir?

Koç Üniversitesi’nde ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi alan Ünvan, profesyonel iş yaşamına 2002 yılında Procter & Gamble’da (P&G) Marka Müdür Yardımcısı olarak başladı.

Sonraki süreçte Henkel, The Coca Cola Company, Nestle gibi uluslararası şirketlerde çeşitli yöneticilik görevlerini sürdüren Ünvan, 2019 yılında Getir’e Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Son olarak Zubizu’da Üst Yönetici (CEO) rolünü üstlenen Ünvan, 2023 yılı itibariyle de MediaMarkt Türkiye’nin Pazarlama, E-ticaret ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine geldi.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

worldef istanbul 2024
Haberler

WORLDEF ISTANBUL 2024 sona erdi!

WORLDEF ISTANBUL 2024, İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda 3 gün boyunca global e-ticaret ekosistemini ağırladı. Etkinlikte 20 binden fazla ziyaretçi yer aldı.

Days
Hours
Minutes
Seconds