Paylaş

İsviçreli online alışveriş platformu Galaxus, İtalya’da

Galaxus
İsviçreli çevrimiçi alışveriş mağazası Galaxus’un İtalya’da çevrimiçi platformunu açarak İtalyan tüketicilerin kullanımına sunduğu duyuruldu.

İsviçre’de 2022’de 2,42 milyar Euro değerinde satış gerçekleştiren ve İsviçre’nin e-ticaret pazarında tanınan Galaxus’un, İtalya’da sadık bir müşteri tabanı oluşturmak istediği açıklandı.

Galaxus, Avrupa pazarında genişliyor

2021 yılından itibaren Avusturya’da da faaliyet gösteren şirketin, Almanya, Avusturya ve Fransa’daki lansmanlarından sonra şirketin en yeni genişlemesinin İtalya olduğu belirtildi.

Şirketin, İtalya pazarında sadık bir müşteri kitlesi oluşturma amacıyla hızla genişleteceği ürün yelpazesinden bir seçkiyi İtalyan tüketicilere sunduğu açıklandı. İsviçre’de de İtalyanca konuşan İsviçreli müşterilerinin olduğu bilgisi paylaşılarak şirketin, İtalyanca müşteri iletişiminin kuvvetli söylendi. İtalyanca da hizmet veren şirketin, bu nedenle, bir İtalyan çevrimiçi mağazası açmasının şirket için yeni bir yapılandırma gerektirmediği ve şirketin İtalyanca hizmet vermeye alışkın olduğu belirtildi.

Siparişler Almanya’dan teslim edilecek

İtalya’da verilen siparişlerin şirketin Almanya’daki Krefeld’de yer alan lojistik merkezinden teslim edileceği açıklanarak, ilk etapta tüketicilerin siparişleri için üç ila beş gün beklemeleri gerekeceği bilgisi aktarıldı.

Galaxus’un CEO’su ve kurucu üyesi Florian Teuteberg, şirketin çevrimiçi alışveriş konseptinin benzersiz olduğunu ve yalnızca İsviçre’de değil, Almanya gibi rekabetçi pazarlarda da hizmet verdiğini belirtti. Teuteberg, “Bu nedenle, seçici İtalyan müşteri tabanının da platformumuzda rahat hissedeceğine inanıyoruz.” dedi.

Paylaş
Mukaddes Oduncular
Mukaddes Oduncular
İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?