Paylaş

Depremzedeleri unutmayan Trendyol’a Süper Lig takımlarından teşekkür

Trendyol
Süper Lig takımları, TFF’nin depremzedelere destek için başlattığı “Omuz Omuza” kampanyasının açılışına 50 milyon lira bağış yapan Trendyol’un logosunu formalarında taşıyacak.

Türkiye Futbol Federasyonu geçtiğimiz haftalarda “Omuz Omuza” adlı dayanışma ve yardımlaşma kampanyasını hayata geçirmişti. TFF’nin çağrısına ve deprem bölgesindeki vatandaşlarla dayanışmaya kayıtsız kalmayan Trendyol ise Omuz Omuza kampanyasının açılışında 50 milyon lira bağış yaparak 3 bin depremzedenin sıcak bir yuvaya kavuşmasına katkı sundu. 

Tüm takımlar formalarında Trendyol’un logosunu taşıyacak

Tüm bu gelişmelerin ardından TFF de Spor Toto Süper Lig’de 26. hafta maçlarında (15, 16 ve 17 Mart’ta oynanacak müsabakalar) tüm takımların sahaya Trendyol’un logosunu taşıyan formalarla çıkacağını duyurdu.

3 bin depremzedeye sıcak bir yuva sundular

TFF’den yapılan açıklamada, Trendyol’un “Omuz Omuza” dayanışma ve yardımlaşma kampanyasına 50 milyon lira bağış yaptığı hatırlatılarak, “Anlamlı desteklerin en güzel örneklerinden birini Trendyol gerçekleştirdi ve ‘Omuz Omuza’ kampanyasının açılışında 50 milyon lira bağış yaparak 3 bin depremzedenin sıcak bir yuvaya kavuşmasına katkılarını sundu. Bu sebeple liglerde bir ilk olacak uygulama ile Spor Toto Süper Lig’de 26. hafta maçlarında tüm takımlar sahaya Trendyol’un logosunu taşıyan formalarla çıkarak camiamız adına teşekkür edecek.” ifadelerine yer verildi.

Kampanya 15 Haziran’a kadar sürecek

Omuz Omuza’nın uzun soluklu bir iyilik maratonu olduğunu ve verilen her desteği en güzel şekilde kabul etme gayreti içerisinde olduklarını hatırlatan TFF 15 Haziran’a kadar birçok farklı organizasyonla kampanyaya sağlanan desteği artırmak için de çalışmalarını sürdürdüklerinin altını çizdi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?