Ara
Close this search box.

Türkiye’nin ilk e-ticaret ve e-ihracat gazetesi yayında: WORLDEF E-İHRACAT

e-ihracat gazetesi

WORLDEF E-İHRACAT, Türkiye’nin ilk e-ticaret ve e-ihracat gazetesi olarak yayın hayatına başladı. Ekosisteme özgü haberler, röportajlar, yorumlar ve köşe yazılarının yer aldığı süreli bir yayın olan WORLDEF E-İHRACAT, e-ticaret ve e-ihracat ile temas noktası olan her ölçekteki firmaya ve kişilere, ekosistem hakkında haberler sunuyor.

E-ihracat gazetesi ekosisteme katkı sunacak

Ekosistemin paydaşlarına katkı sunma vizyonu ile yola çıkan gazete, WORLDEF YAYINLARI editörleri ve muhabirleri tarafından hazırlanıyor. Şimdilik ay bir e-gazete olarak yayımlanacak gazete, önümüzdeki aylarca basılı olarak gazete raflarında yerini alacak

Ömer Nart: E-ticaret gazeteciliğine öncülük etmek gurur veriyor

WORLDEF Başkanı Ömer Nart, gazetenin ilk sayısında yer alan yazısında, “Türkiye’nin ilk e-ticaret ve e-ihracat gazetesi, diğer yayınlarımız gibi yine WORLDEF’in eseri olarak yayımlandı. Bu anlamda e-ticaret gazeteciliğine öncülük etmek bize büyük bir gurur veriyor.” dedi. Nart, şu ifadeleri kullandı: “2016 yılında yola çıktığımızda hedeflerimiz arasında e-ticaret gazeteciliği de vardı. Worldef.net, bu yayıncılıkta öncülük etti. Türkiye’nin ilk e-ticaret yayıncılığı portalı olan Worldef.net’i, Türkiye’nin ilk e-ticaret dergisi ‘WORLDEF E-TİCARET’ takip etti. Şimdi Türkiye’nin ilk e-ticaret ve e-ihracat odaklı gazetesi ‘WORLDEF E-İHRACAT’ ile e-ticaret gazeteciliğinde yeni bir adım atıyoruz.”

“E-ticaret ekosistemindeki sorunları manşetlere taşıyacağız”

Ömer Nart, “Gazetemizde; Türkiye’den ve dünyadan derlediğimiz e-ticaret haberleri, özel röportajlar, köşe yazıları, yorumlar ve analizler yer alacak. E-ticaret ekosistemindeki sorunları gazetemizin manşetlerine taşıyacağız; sürmanşetlerden çözüm önerileri sunacağız; köşe yazılarından sektördeki aktörlere yeni perspektifler sunacağız; bazen Amazon’un bir yöneticisini konuk edeceğiz bazen de yerel bir satıcının derdini yansıtacağız. E-ticaret gazeteciliğinde açtığımız bu yol çok uzun; zira yayıncılığın sonu yok! Önerilerinize, eleştirilerinize her zaman açığız!” ifadelerini kullandı. Ömer Nart, e-ticaret ve e-ihracat odaklı raporlar, analizler ve kitapların ve sosyal medyadaki yayınlarının devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

Days
Hours
Minutes
Seconds