Paylaş

Nesatilir, “ürün araştırma” modülü ile e-perakendecilere zaman kazandırıyor

Nesatilir.com, e-perakende satıcılarının işlerimi kolaylaştıran çözümler sunuyor.
Nesatilir.com, e-perakende satıcılarının işlerimi kolaylaştıran çözümler sunuyor. E-ticaret sektörüne analitik araçlar ve gelişmiş yazılım setleri sunan platformun “Ürün Araştırma” modülü büyük ilgi görüyor.
Nesatilir.com, e-perakende satıcılarının işlerimi kolaylaştıran çözümler sunuyor.

Nesatilir.com, Türkiye’deki ve dünyanın farklı ülkelerindeki önde gelen online pazaryerleriyle iş birliği yapıyor. Geliştirdiği web tabanlı yazılım ile e-ticaret yapan ve yapmayı düşünen kişi ve kurumlara destek sağlayan platform, e-perakende satıcılarının işlerini kolaylaştıran çözümler sunuyor.

Girişimciler, her geçen gün gelişen e-ticaret pazarından önemli bir pay almaya odaklanmış durumda. Online mecralarda en fazla satılacak en iyi ürün fikrini zaman harcamadan kolayca bulabilmek isteyen girişimciler, Nesatilir.com’un “Ürün Araştırma” modülüne büyük ilgi gösteriyor.

Nesatilir.com, e-perakende satıcılarının işlerimi kolaylaştıran çözümler sunuyor.

E-ticaret pazar hacminin 2021’de 400 milyar dolar olması bekleniyor

Covid-19 pandemisi, online alışveriş ekosistemini olumlu etkiledi. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye e-ticaret sektörü de öngörülemeyen bir büyüme kaydetti. 2020 yılında e-ticaret pazarı yüzde 65 oranından büyüyerek, 250 milyar TL’lik hacme ulaştı. Sektörün 2021 yılında da büyümesini sürdürmesi; e-ticaret pazar hacminin 400 milyar lirayı aşması bekleniyor.

Online platformları daha önce aktif olarak kullanan kişi ya da kurumlar bu alandaki faaliyetlerini ve operasyonlarını genişletiyor. E-ticaret alanında faaliyeti olmayan birçok girişimci de e-ticaret pazarındaki dikey yönlü artan ivme ile birlikte e-ticarete girmek üzere kolları sıvadı. Bu sebeple online satış platformları, yatırımcılar, girişimciler ve perakendeciler için önemli kazanç ortamı haline geldi. Ancak gerek Türkiye gerekse global e-ticaret arenasındaki rekabet önemli oranda arttı.

E-ticarette satış için en iyi ürün hangisidir?

Nesatilir.com, e-perakende satıcılarının işlerimi kolaylaştıran çözümler sunuyor.

Bu aşamada e-ticaret girişimcileri, bazı soru işaretleri ile karşılaşıyor. “Online satış ile olarak en fazla kazandıracak en iyi ürün hangisi?”, “Satışı en fazla ürünlere nasıl ulaşabilirim?” bu ve benzeri birçok soru, e-ticaret alanına adım atmak isteyenleri düşündürüyor. Bu noktada Nesatilir.com, girişimcilerin ve perakendecilerin idmanına yetişiyor. Nesatilir.com, e-perakende satıcılarının işlerimi kolaylaştıran çözümler sunuyor. E-ticaret sektörüne analitik araçlar ve gelişmiş yazılım setleri sunan platformun “Ürün Araştırma” modülü büyük ilgi görüyor.

Nesatilir.com, Türkiye’de e-ticaret yapan ya da e-ticaret yapmayı düşünen kişi ve kurumlar için kapsamlı bir yazılım seti geliştirdi. Yazılım, bu alanda e-perakende girişimcilerine rehberlik ediyor. Platformun yeni nesil teknolojik altyapısı ve deneyimli ekibi, özellikle e-ticarete yatırım yapmak isteyenlerin işlerini kolaylaştırıyor. Platform aracılığı ile online ortamlarda en çok satacak en iyi ürün fikrini zaman harcamadan kolayca bulunabiliyor. Ayrıca, Nesatilir.com, geliştirdiği analitik araçlar ve sağladığı ücretsiz eğitimler ile e-perakendecilere kapsamlı hizmetler sağlıyor. Bu doğrultuda platform üzerinde geliştirilen “Ürün Araştırma” özelliği, büyük ilgi görüyor.

Nesatilir.com, e-perakende satıcılarının işlerimi kolaylaştıran çözümler sunuyor.

Ürün Araştırma yazılımı, internet tarayıcısı “Chrome” uzantısı ile çalışıyor. Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol, GittiGidiyor ve AliExpress gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen pazaryerlerinde arama yapılabiliyor. Böylece e-perakendeciler, rekabeti düşük ve fiyatı en uygun ürünleri bulabiliyor. Yazılık sayesinde kıyafetlerden ayakkabıya, ev ürünlerinden hobi malzemelerine kadar birçok ürünü kolayca bulunabiliyor. Böylece e-perakendeciler, pazara girerken en iyi ürün ve en uygun fiyat fırsatlarını bularak, rekabet avantajı sağlıyor.

Yiğit Tuna: E-ticaret girişimcilerine kapsamlı hizmetler sunuyoruz

Nesatilir.com, e-perakende satıcılarının işlerimi kolaylaştıran çözümler sunuyor.
Nesatilir.com Ekip Lideri Yiğit Tuna

Nesatilir.com Ekip Lideri Yiğit Tuna, online pazaryerlerinde satışa sunulacak en iyi ürünü bulmanın, e-ticaretin en stratejik konularından biri olduğunu vurguladı. Bu kapsamda “Ürün Araştırma” modülünün büyük talep gördüğünü ifade eden Tuna, bununla birlikte e-ticaret girişimcilerine kapsamlı hizmetler sunduklarını ifade etti. Tuna, “Binin üzerinde abonemize ve 4 binin üzerinde ücretsiz entegrasyon kullanıcımıza kârlı ve sürdürülebilir satın alım süreçleri sağlıyoruz.” dedi.

Tuna, maliyet ve kârlılık analizlerine, tüketicileri etkileyecek ürün sayfaları oluşturmalarına ve pazaryeri görünürlüklerinin artmasına yardımcı olduklarını ifade etti. Ayrıca, ücretsiz entegrasyon uygulaması ile satıcıların farklı pazaryerlerinde sipariş takibi, kargo şablonu ve fatura işlemlerini tek panel üzerinden yapmalarını da sağladıklarını belirtti.

Nesatilir.com hakkında

Nesatilir.com, e-ticaret yapan ve yapmayı düşünen kişi ve kurumlar için geliştirilmiş bir yazılım seti sunuyor. Analitik araçlar ve ücretsiz eğitimler ile e-perakende alanında faaliyet gösteren satıcılara hizmet ediyor. Platformun 2 bin abonesi, 4 binden fazla ücretsiz entegrasyon kullanıcısı bulunuyor. Ayrıca, 30 bin üyeli interaktif Facebook grubu olan Nesatilir, 60 bin ücretsiz kullanıcı ve 60 bin aboneli YouTube kanalı ile hizmet veriyor. Aynı zamanda marka sahipleri ve araştırma şirketlerinin pazaryeri ihtiyaçlarına yönelik yazılım çözümleri geliştiriyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?