Dolap firması e-ihracat ile satışlarını katladı

Kayseri’de pandemi döneminde kurulan dolap ürünleri üreten bir firma, e-ihracat ile satışlarını katladı. İhracat kapasitesini yüzde 100 artıran şirket, “başarı sırrımız e-ihracat ve dijital dünya” diyor!
e-ihracat

Kayseri’de faaliyet gösteren Han-Mach firması, pandemi döneminde 2019 yılında kuruldu. Şirket, banyo ve mutfak dolapları, giyinme odaları ve özel üretim dolaplar üretiyor. Ürünlerin tamamını farklı ülkelere ihraç ediyor. Şirket, pandemi döneminde B2B e-ihracat ile satışlarını katladı.

Başarımızın sırrı e-ihracat ve dijital dünya

Han-Mach Dış Ticaret Koordinatörü Hilmi Ermihan, iki yıl içinde yaklaşık 20 ülkeye ihracat yaptıklarını söyledi. İki yıl içinde mevcut müşteri portföyleri dışında B2B sitelerinden buldukları taleplere göre ihracat stratejisi geliştirdiklerini belirten Ermihan, pandemi şartlarında ihracat kapasitelerini yüzde 100 artırdıklarını söyledi. Ermihan, başarılarının sırrının e-ihracat ve dijital dünya olduğunu kaydetti. Ermihan, e-ihracat sistemi ile firmaların ihracat kapılarını aralamalarının daha kolay olacağına işaret etti.

B2B e-ihracat ile ihracat potansiyelini gideren artıran şirket, iç oda kapıları, banyo ve mutfak dolapları, giyinme odaları ve özel dolaplar üretiyor. Kurulduğu günden bu yana; Senagal, Sierra Leone, Katar, Umman, Kuveyt, Romanya gibi yaklaşık 20 ülkeye ihracat yapan firma, Kanada ile de anlaşma görüşmeleri yapıyor.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
Sitede Ara