Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

“Deneyimden Geleceğe E-Ticaret ve E-İhracat Liderleri Buluşması” gerçekleşti

WORLDEF’in iştiraklerinden Ecom Leaders Club (ELC) ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) iş birliği ile “Deneyimden Geleceğe E-Ticaret ve E-İhracat Liderleri Buluşması” etkinliği düzenlendi.
e-ticaret

WORLDEF’in iştiraklerinden Ecom Leaders Club (ELC) ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) iş birliği ile “Deneyimden Geleceğe E-Ticaret ve E-İhracat Liderleri Buluşması” etkinliği düzenlendi. Programda, e-ticaret ve e-ihracat liderleri bir araya geldi; ticaret ve sanayi odalarının üyeleri ile deneyimlerini paylaştı.

Ecom Leaders Club (ELC) ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) iş birliği; Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ile “Deneyimden Geleceğe E-Ticaret ve E-İhracat Liderleri Buluşması” etkinliği düzenlendi.

E-ticaret liderleri tecrübelerini paylaştı

Etkinlikte; Çiçeksepeti Pazaryeri Operasyonları ve Satıcı Deneyimi Direktörü Emrah Şahin, Altınbaş E-Ticaret Müdürü Alper Tosun deneyimlerini ve tecrübelerini paylaştı, katılımcıların sorularını cevapladı. OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin de bir konuşma yaptı.

Online platform Zoom üzerinde gerçekleştirilen etkinliği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı da destekledi. Etkiliğe; Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat ticaret ve sanayi odaları da destek verdi. Etkinlik, ihracatçıların uluslararası pazarlara açılımını desteklemeyi ve işletmelere e-ticaret ve e-ihracat vizyonu katmayı hedefi ile gerçekleştirildi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara