Bölgesel E-İhracat Konferansları

WORLDEF, Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirme vizyonu ile  düzenlediği etkinliklerde e-ihracatı KOBİ’lere ve perakende markalarına daha ulaşılabilir yapmayı hedeflemektedir!

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi işbirliği ile düzenlenecek Batı Anadolu E-İhracat Konferansı 2020, sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlere ışık tutuyor!

Tarih: 26 Şubat 2020
Yer: Hezar Dinari Kültür Merkezi

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenecek İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020, e-ihracat farkındalığına katkı sunuyor!

Tarih: 20 Şubat 2020
Yer: Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; Kayseri Ticaret Odası ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) işbirliği ile gerçekleştirilecek Erciyes E-İhracat Konferansı 2020, ekosistemin profesyonelleri ile iş çevrelerini buluşturuyor!

Tarih: 08 Şubat 2020
Yer: Kayseri Ticaret Odası Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; TÜMSİAD ve Webolizma işbirliği ile gerçekleştirilecek Orta Anadolu E-İhracat Konferansı 2020, başkentte uluslararası işbirlikleri kurma fırsatı veriyor!

Tarih: 23 Ocak 2020
Yer: TOBB ETÜ ANKARA

WORLDEF ve ASKON tarafından düzenlenen Akdeniz E-İhracat Konferansı 2019, kentin tüm e-ticaret dinamiklerini bir araya getiriyor!

Tarih: 14 Aralık 2019
Yer: EXPO Antalya Kongre Merkezi

WORLDEF, Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Sanayi Odası ile birlikte düzenlenecek Denizli E-İhracat Konferansı 2019, Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi yapma vizyonuna katkı sunuyor!

Tarih: 15 Ekim 2019
Yer: Merkezefendi Kültür Merkezi

Menü