fbpx

Blockchain Kullanımının Sağlayacağı 12 Fayda

Hiçbir ek ücret ödeme yapmadan gerçekleşen güvenli online işlemler, tüm finans endüstrisini büyük ölçüde etkilemeye devam ediyor. Tüm bunlar blockchain teknolojisinin sunduğu çözümler sayesinde mümkün olan yenilikler.

SON YAZILAR

Online Alışverişte Fraud Durumları

Fraud dolandırıcılığının önüne geçmek hem müşterilerinizi uğrayabilecekleri olası risklerden korur hem marka adınızı ve site güvenilirliğinizi güvence altına alır.

Influencer Marketing Nedir?

Influencer marketing yapmak isteyen bir sınırötesi e-ihracat şirketi genellikle hedef kitle tarafından saygı duyulan ve takip edilen kişileri tercih eder.

E-İhracatta Kullanılan Ödeme Yöntemleri

Kredi kartı ile ödeme, havale/EFT ile ödeme, alternatif ödeme ve mobil uygulamalar üzerinden ödeme, e-ihracatta kullanılan başlıca ödeme yöntemleri arasında yer alıyor.

Amazon Fulfillment Nedir?

Amazon’un satıcılar için dünyaya açılmayı kolaylaştıran Amazon Fulfillment servisine dair bilmeniz gerekenler…

Etsy Nedir? Nasıl Satış Yapılır?

Etsy, tamamen el emeği veya vintage ürünlerden oluşur. Bu nedenle Etsy’de satılan ürünler genellikle sanat eseri niteliği taşıyan ürünlerdir.

Amazon Dropshipping Nasıl Yapılır?

Amazon’da dropshipping yapmaya başlamadan önce bu tarz önemli ipuçlarına hâkim olmak adına çeşitli kişi veya kurumlar tarafından sağlanan Amazon kursu ya da dropshipping kurslarına katılabilirsiniz.

Menü