Referanslarımız

Kurulduğu 2017 yılından buna yana, 5000’den fazla katılımcısına temel, orta ve ileri seviyede E-İhracat eğitimleri veren WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS), Türkiye’nin ilk ve tek E-İhracat eğitim ve danışmanlık platformudur. Türkiye’nin sektöründe uzman E-İhracat eğitmenleri ile E-İhracat ile ilgili tüm konu başlıklarında online ve sınıf eğitimleri sunan WBS'de tüm eğitimler kendine özgün ve en güncel müfredat ile sunulmaktadır.
Ne dediler?
World E-Commerce Forum’dan online eğitimler, sınıf eğitimleri ve danışmanlık paketleri alan kullanıcılar, danışanlar ürün ve hizmetlerimiz hakkında neler söylediler.
Ethem Eliaçık
Ethem Eliaçık
İş Bankası Birim Yöneticisi

WORDLEF, Türkiye'nin e-ticareti konusunda özellikle yurtdışına açılmakla beraber farklı bir vizyon getirmiş bulunmakta. Şimdi tabii ki bu vizyonu getirmesi önemli ama özellikle E-İhracatçılarımızın bir araya geldiği böyle bir platformda artık bunu aksiyona çevirmemiz lazım. E-İhracat'ı ilerleyen dönemlerde çok daha yukarı taşıyacağına eminim. WORLDEF bu anlamda büyük bir adım attı çünkü, uluslararası konfersanları ve eğitimleriyle bu anlamda bir vizyon oluşturan bu platforma teşekkür ediyorum.

 

Ömer Arıkan
Ömer Arıkan
T-Soft CEO’su

E-İhracat'ın gelişmesi için en büyük etkinliklerden biri olan WORLDEF'in ana sponsoru olmaktan çok mutluyuz. Türkiye'de E-İhracat'ın gelişmesi için KOBİ'lerimizin, şirketlerimizin ürünlerini dünyaya kendi değerlerinde satıp, ülkemize döviz getirebilmeleri için tüm bildiklerimizi, tüm tecrübemizi sizlere aktarmak için biz de WORLDEF'teyiz!

Ramazan Altınay
Ramazan Altınay
N11, CBT Director

Bizim de katkıda bulunduğumuz bu etkinlik, her zamanki gibi çok verimli geçti. WORLDEF, her zaman olduğu gibi bu sene de bu noktadaki inisiyatifi eline aldı ve bu konudaki bayraktarlığını sürdürmeye devam ediyor. Biz de n.11.com olarak özellikle bu yıl sınır ötesi e-ticarete odaklandık. Ve yönümüzü bu noktaya çevirmiş durumdayız.

Kurumsal Referanslarımız
100+ Marka Güveniyor!