Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Amazon Türkiye’den ünlü isimlerle canlı yayın

Amazon Türkiye, kasım indirimleri döneminde ünlü isimlerle canlı yayınlar yapacak. Gonca Vuslateri ve Gürgen Öz’ün katılacağı canlı yayınlarda eğlenceli alışverişi konsepti sunulacak.
Amazon Türkiye

Amazon Türkiye, diğer e-ticaret platformları gibi kasım indirimlerine odaklandı. Geleneksel “Gülümseten Cuma Fırsatları” kampanyası bu yıl 14-29 Kasım tarihleri arasında yapılıyor. Bu dönemde online tüketicilere tüm kategorilerde büyük fırsatlar sunulacak.

Bu çerçevede birçok üründe yüzde 60’a varan indirimler yapılacak. Ayrıca, ücretsiz kargo, hızlı teslimat ve tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçenekleri de sunulacak. Mobil uygulamadan yapılan alışverişlere özel indirimler yapılacak. Ocak ayı sonuna kadar uzatılmış iade süreleri de sunulacak.

Amazon Türkiye Gülümseten Cuma Partisi

Amazon Türkiye, indirim döneminde çekilişle Gonca Vuslateri ve Gürgen Öz’ün ev sahipliğindeki “Amazon Gülümseten Cuma Partisi”ne özel davetiyeler ve binlerce liralık Amazon hediye çekleriyle de müşterilerini gülümsetmeye hazırlanıyor. 12, 19, 26 Kasım ve 3 Aralık tarihlerinde saat 21:00’de @amazon.tr Instagram hesabından canlı yayınlanacak etkinliklerde, Gonca Vuslateri ve Gürgen Öz, indirim günleri boyunca tüketicilerin yaşadığı tecrübeleri eğlenceli bir üslupla anlatacak.

Ayrıca, 15–29 Kasım tarihleri arasında 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Amazon müşterileri arasından çekilişe 10 şanslı kişiye ocak ayında Gürgen Öz ve Gonca Vuslateri’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek “Amazon Gülümseten Cuma Partisi”ne 2 kişilik davetiye kazanma şansı elde ederken; 2 kişi 5 bin TL, 10 kişi bin TL ve 10 kişi 500 TL değerinde Amazon hediye çekinin de sahibi olacak.

Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Yapacağımız canlı yayınlarla da müşterilerimize kahkaha ve eğlence dolu bir kampanya dönemi yaşatmayı hedefliyoruz.” dedi.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara