Amazon, Türkiye’deki lojistik üssü için işe alım yapıyor

amazon
E-ticaret devi Amazon, 100 milyon doların üzerinde yatırımla Türkiye’de lojistik üssü kuruyor. Lojistik üssü, artan talepleri karşılamayı amaçlıyor.

İçindekiler

Dünyanın en büyük e-ticaret markası Amazon, Türkiye’de operasyonlarını genişletiyor. Şirket, Tuzla’da kurduğu yeni lojistik üssü için personel alımına başladı. Firma, tesisin ilk yılında binden fazla kişiye iş olanağı sağlayacak. Sahada ürün satan küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) yurt içi ve ihracat operasyonlarını destekleyecek.

Amazon Lojistik Üssü için toplu iş görüşmesi

İstanbul Tuzla’da süreci devam eden Amazon Lojistik Üssü için müşteri hizmetleri ve lojistik ekipleri için işe alımlar yapılıyor. Mühendislik, insan kaynakları, muhasebe, operasyon ve bilgi işlem gibi departmanlarda işe alım süreçlerinin devam ettiği açıklandı.

Amazon’da çalışmak isteyenler, Tuzla Belediyesi Kariyer ve İstihdam Merkezi’nin organizasyonunda toplu iş görüşmesine katıldı. Burada Amazon’un insan kaynakları temsilcileri ile birebir görüşme imkânı sağlandı. Toplu iş görüşmesi iki gün sürdü. Amazon’un Tuzla’daki yeni teknoloji üssünün ne zaman hizmete alınacağı hakkında net bir açıklama yapılmadı.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara