Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Amazon, fiyat düşüşünde para iadesi yapacak

E-ticaret devi Amazon, müşteri memnuniyeti üzerinde yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Çalışma kapsamında, alınan seçili ürünlerin fiyatları belirli bir tarihe kadar düşerse, düştüğü miktar kadar bakiye müşterinin hesabına iade edilecek.
amazon

Kasım ayı indirimlerinin etkisiyle alışveriş dünyasında büyük bir hareketlilik yaşanırken, Elektronik ticaret sektörünün en önde gelen aktörlerinden birisi olan Amazon, satın alınan ürünün fiyatı düştüğünde para iadesi yapacağını açıkladı.

Aradaki fark iade edilecek

Pek çok firmanın ve pazaryerinin büyük indirimler ve fırsatlar sunduğu bu dönemde, Amazon da yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Kampanyaya göre, satın alınan ürünlerde, ilerleyen tarihlerde fiyatın düşmesi halinde oluşan fark müşterilere iade edilecek.

Amazon, kullanıcılarının 14 – 29 Kasım tarihleri arasında satın aldıkları seçili ürünlerde ürünün satış fiyatının düşmesi durumunda fiyat farkını hediye kartı bakiyesi olarak tanımlayacağını açıkladı. Bakiye, 29 Kasım tarihinden sonra bu durumla karşılaşan tüm kullanıcıların hesaplarına yüklenecek. Fakat bu kampanya her üründe geçerli olmayacak.

Amazon kampanyası yıldızlı ürünlerde geçerli olacak

Kampanya, yalnızca ‘Yıldızlı Ürün’ görseli bulunan ürünlerde geçerli olacak. Kampanya döneminde alınan ve iade edilen ürünler kampanya kapsamında olmayacak. Fiyat farkının tespitinden sonra müşterinin Amazon ile irtibata geçmesine veya bir form doldurmasına da gerek olmadığı belirtildi. Tüm işlemler Amazon tarafından otomatik bir şekilde gerçekleştirilecek.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
Sitede Ara