AirPay FinTech, UnionPay ile e-ticaret ortaklığını genişletiyor

E-ticaret satıcıları, AirPay FinTech aracılığıyla UnionPay üzerinden online ödeme kabul edebilecek. Sistemde Çin pazarlama desteği de var!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
7 Ocak 2021
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
7 Ocak 2021
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
E-ticaret satıcıları, AirPay FinTech aracılığıyla UnionPay üzerinden online ödeme kabul edebilecek.

Avustralya pazarlama ve ödeme hizmeti sağlayıcısı AirPay Financial Technologies (AirPay FinTech), Avustralya’da UnionPay Online Ödeme sunmak için, önde gelen uluslararası ödeme ağı UnionPay ile e-ticaret ortaklığını duyurdu.

AirPay FinTech, Haziran 2020 tarihinde Avustralya’da UnionPay QR kodunu satın alma hizmetlerini başlatmıştı. UnionPay QR kod ödemesi, Çin anakarasındaki 29 milyondan fazla satıcı tarafından ve Çin anakarası dışındaki 33 ülke ve bölgede kabul ediliyor.

“UnionPay ortaklığını e-ticaret alanına doğru genişlettik”

AirPay’in kurucu ortağı Simon Tse, “Online ödeme ve Çin pazarlama hizmetlerine yönelik artan talebe yanıt olarak UnionPay ortaklığını e-ticaret alanına doğru genişlettik.” dedi. Tse, “Geçen yıl önde gelen medya grubu Today Australia ile bir ortak girişimimiz vardı. ToPay ile 2021’de daha stratejik ortaklık, birleşme ve satın alma öngörüyoruz.” dedi.

ToPay’in kurucu ortağı Stanley Yan, “UnionPay Online Ödeme’yi ToPay fatura ödeme ürünümüze entegre etmekten heyecan duyuyoruz. UnionPay, yurtdışındaki Çinli öğrenciler için popüler bir ödeme yöntemidir. Öğrenim ücreti ödemeleri ve günlük fatura ödeme yapmaları için basit ve kolay bir yol sağlıyor.” Yan, “UnionPay Online Ödeme’yi yeni e-ticaret platformu Umall’da başlatmayı dört gözle bekliyoruz.” dedi.

AirPay Financial Technologies, aralık ayında önemli lüks perakendecilere “Black Diamond” kampanyası başlatmak için Alipay ile ortaklık kurdu. Black Diamond, Alipay içindeki en ayrıcalıklı üyelik kategorisidir. Alipay kullanıcıları, benzersiz bir QR kodunu tarayarak, Alipay tarafından sunulan en iyi döviz kurunu kullanabiliyor. Kampanya, Noel’in ertesi gününde Çinli müşteriler tarafından da benimsendi.

AirPay Financial Technologies hakkında

E-ticaret satıcıları, AirPay FinTech aracılığıyla UnionPay üzerinden online ödeme kabul edebilecek.
AirPay Financial Technologies

AirPay Financial Technologies, satıcıların, Çinli tüketicilerle daha iyi iletişim kurmaları için pazarlama, medya ve ödeme imkanlarını tek noktadan sunuyor. Perakende müşterileri arasında; Gucci, YSL, BV, Balenciaga, Alexander McQueen, Givenchy, Valentino, MaxMara, Moncler, Off-White, Harrolds, Marais, Mulberry, Furla, Victoria’s Secret, BrasNthings, Adidas, Champion, Glue Store, Sneakerboy, Culture King, AliceMcCall, Aje gibi dünyaca ünlü markalar bulunuyor. Şirket, ayrıca, online perakendeciler için Shopify ve AsiaPay çevrimiçi ödeme eklentileri sunuyor.

ToPay hakkında

ToPay, AirPay FinTech tarafından desteklenen uygulama tabanlı bir fatura ödeme ürünüdür. Today Australia uygulamasına eklenmiştir. Gobbill ile stratejik ortaklığın yanı sıra ToPay, Finnie Awards 2020’de finalistlerden biri seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü