Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

2021 Avrupa E-Ticaret Raporu açıklanıyor!

Ecommerce Europe ve EuroCommerce tarafından ortaklaşa düzenlenen 2021 Avrupa E-ticaret Raporu, 23 Eylül’de açıklanacak.
Avrupa e-ticaret

Ecommerce Europe ve EuroCommerce, 2021 Avrupa E-Ticaret Raporu’nun tanıtımı için web semineri düzenliyor. Rapor, 23 Eylül Perşembe günü yerel saat 11.00’de açıklanacak.

E-ticaret, Covid-19 salgını sırasında benzeri görülmemiş bir büyüme kaydetti. Sektör dayanıklı olduğunu kanıtladı ve kriz hem tüketicilerin hem de işletmelerin dijital dönüşümünü hızlandırdı.

Birçok şirket, fiziksel mağazaların karantina sırasında bile müşterilerine hizmet vermeye devam etmesine olanak tanıyan çok kanallı ticaret çözümleri geliştirdi. Bu gelişmeler, sadece perakendenin değil bir bütün olarak toplumların geleceğini şekillendirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Bu nedenle, gelişen şirketlerin gerçeklerine ve tüketici davranışlarına uyum sağlayabilen, geleceğe yönelik ve kanaldan bağımsız politikalar tasarlamak çok önemli hale geliyor.

2021 Avrupa E-Ticaret Raporu

2021 Avrupa E-Ticaret Raporu lansman webinarında 2020 yılının en önemli e-ticaret trendleri ve gelişmeleri ele alınacak. Webinar konuşmacıları şunlar; Amsterdam Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Pazar İçgörüleri Merkezi Baş Araştırma Analisti Sara Lone, Ecommerce Europe Genel Sekreteri Luca Cassetti, EuroCommerce Baş Ekonomisti Jean-Albert Nyssens, IKEA Perakende (INGKA Grubu) AB Halkla İlişkiler Lideri Elise Cachin

Uygulamalı Bilimler Amsterdam Üniversitesi Pazar Bilgileri Merkezi, araştırmaya ilişkin bu yılki raporun önemli bulguları sunacak. Ecommerce Europe, EuroCommerce ve IKEA Retail temsilcileri, bu bulguları daha politik ve ticari bir bakış açısıyla inceleyecek. Sunumların ardından dinleyiciler soru sorabilecek.

Canlı bir tartışma ortamında yapılacak 2021 Avrupa E-Ticaret Raporu lansman webinarına katılmak ve kayıt için tıklayın!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!