Hakkımızda

WORLD E-COMMERCE FORUM, E-İhracatçıların bir arada olduğu Türkiye’nin dışa açılan ilk ve tek uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık platformudur.

Güçlü iş birlikleri kurarak uluslararası arenada Türkiye’nin sahip olduğu üretim gücü ve kapasitesinin E-İhracat ile gelişmesine anlamlı katkılar sunan ulusal ve uluslararası bir organizasyondur. E-İhracatı perakende markalarımız ve KOBİ’lerimiz için daha kolay ve ulaşılabilir kılarak ve ülkemizin uluslararası ticaretteki payını artırarak, Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Çizdiği E-İhracat yol haritasıyla üyelerine, uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, yurtdışı pazarlarında ise daha etkin ve verimli olmaları için destek vermekte ve rehberlik etmektedir. Sahip olduğu benzersiz üyelik modeli, danışmanlık paketleri, gerçekleştirdiği Uluslararası E-İhracat Konferansları, online ve sınıf eğitimleri ve B2B ikili eşleştirme programları sayesinde üyelerinin E-İhracat altyapılarını güçlendirmektedir. Ayrıca Anadolu’nun birçok yerinde E-İhracat Konferansları düzenleyerek E-İhracat Farkındalığı oluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

Worldef E-İhracat Hizmetleri
E-İhracat Konferansları
E-İhracat Konferansları
Uluslararası E-İhracat konferansları ile E-İhracat konusunda farkındalık yaratılmakta ve global network imkânı sunulmaktadır.
E-İhracat Eğitimleri
E-İhracat Eğitimleri
Worldef Business School tarafından E-İhracatta temel, orta ve ileri düzey seviyede online ve sınıf eğitimleri sunulmaktadır.
E-İhracat Danışmanlığı
E-İhracat Danışmanlığı
E-İhracat Danışmanlığı ile firmaların E-İhracat Stratejileri belirlenmekte ve E-İhracat yol haritaları en kapsamlı şekilde kurgulanmaktadır.